C7 Pracownia Architektoniczna, 11 Listopada 31 A, 62-030 Luboń, e-mail: c7@c7.pl

1 kwietnia 2000 roku, po blisko pięciu latach pracy w biurze projektowym Rowos w Śremie, postanowiłem wziąć ster w swoje ręce. Tego dnia, zupełnie na serio (mimo daty), powstała Pracownia Architektoniczna C7.

Początkowo w domu, potem w wynajętym biurze, a od 2006 roku we własnym budynku, powstały setki projektów o różnym stopniu skomplikowania, od garażu, przez domy do osiedli wielorodzinnych, biurowców i fabryk, od kilkunastu do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych.

Od 2003 roku wykonujemy także dla gmin wokół Poznania projekty decyzji o warunkach zabudowy.

Zebrane doświadczenie pozwala na przeprowadzenie Klienta przez dżunglę formalności i niebezpieczeństw związanych z przygotowaniem procesu budowy - od analiz przedprojektowych i uzyskania często bardzo trudnych warunków zabudowy, przez wielobranżowy projekt, pozwolenie na budowę, nadzory, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. W całym tym procesie najważniejszy jednak jest projekt. Zajmuje się nim zgrany zespół architektów – Maciej Hofman i Ja, przy pomocy szeregu stałych współpracowników branży konstrukcyjnej, instalacyjnej, drogowej, geodezyjnej, geologicznej, na kierownikach budowy, inspektorach i wykonawcach kończąc.

W procesie budowy zawsze jesteśmy po stronie naszego Klienta, świadomi, że każda nasza kreska to Jego pieniądze, na które ciężko zapracował, któremu mamy pomóc zainwestować je w optymalny sposób. Dlatego tak ważne jest wysłuchanie Klienta, jego oczekiwań, marzeń, poznanie przyzwyczajeń każdego z osobna, bo każdy jest inny i niepowtarzalny.

Jeśli więc planujesz budowę domu, firmy, hali, czy przedszkola lub zastanawiasz się czy warto kupić daną działkę i co można na niej wybudować, zadzwoń i przyjedź – jesteśmy po to, by Cię wysłuchać i pomóc.

zapraszam

architekt Jacek Roszyk


2DSC_1943
DSC_1900
DSC_3033
DSC_3032
DSC_3034
DSC_3031